Hotel – Restaurace – Wellness
Facebook

Novinky

Galvanické ošetření

Galvanické ošetření

Ošetření pleti pomocí galvanické žehličky je jedním ze způsobů, jak můžete svou stárnoucí pleť udržet ve formě, aniž byste museli nutně podstupovat chirurgické zákroky. Omlazuje pleť, vyrovnává vrásky, oživuje vlasovou pokožku a vyhlazuje celé tělo. Žehlička pracuje na principu kontrolovaného galvanického proudu.

Co umí galvanická žehlička:

  • výrazně redukuje hluboké rýhy a vrásky, podbradek, akné
  • hloubkově čistí pokožku
  • aktivuje štěpení buněk
  • aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky obličeje
  • sjednocuje tonus a odstín pleti

Jarní nabídka wellness centra

S blížícím se příchodem jara, kdy chcete dát sbohem nejen celulitidě, ale také nějakému tomu nadbytečnému tuku, jsme pro vás připravili speciální balíček masáží.

Zbavte se tak nehezké pomerančové kůže na stehnech, bocích, hýždích, bříšku a dalších problematických partií

Balíček masáží je na 60 minut a obsahuje:

  • Masáž rukou 30minut
  • Masáž problémových partií 30 minut (se speciální kosmetikou)

    AKČNÍ CENA: 499,-KČ

Rezervace nutná na tel. 702 033 698

Noční privátní wellness

Prožijte příjemné chvilky ve dvou či s přáteli při nočním privátním wellness s chlazeným sektem. K privátnímu wellness máte k dispozici osušku a prostěradlo dle počtu osob k vyzvednutí na recepci. Ve wellness naleznete finskou saunu, aroma páru, vířivou vanu pro 6 osob a ochlazovací relaxační místnost. Teplota v ochlazovací relaxační místnosti je od 18 – 23 stupňů celsia.

Tento voucher lze využít pro 2 až 6 osob na 60 minut. Možnost v pátek a v sobotu přikoupit 30 minut, nebo 60 minut navíc.

Podmínkou před zakoupením voucheru je nutné ověřit si dostupnost Vámi požadovaného termínu na tel.: +420 381 582 123, +420 723 407 416 a následně rezervovat na email.: rezervace@hotellucia.cz. Voucher lze využít od neděle do čtvrtka v časech od 22:00 – 23:00 hodin, v pátek a v sobotu od 22:00 – 24:00 hodin.

Změnu rezervace či storno lze provést pouze 1 x a minimálně 7 dní před rezervovaným termínem. Veškeré další informace získáte na recepci hotelu a výše již uvedených telefonních číslech.

Cena voucheru 1499,-Kč